אנשים זקנים שמחים זקנים סיעודיים אחות טיפול סיעודי

טיפול סיעודי במרכז / בשרון

מי שנזקק לעבור טיפול סיעודי במרכז יכול בנקל ללכת לאיבוד בין אין ספור המחלקות הציבוריות והפרטיות שעומדות לשירותו.

אמנם ישנם לא מעטו גופים שמציעים שירותי טיפול סיעודי במרכז, אבל לצערנו לא כולם נמצאים על אותה הסקאלה של איכות ושירות. חשוב גם לעשות הפרדה בין הטיפולים הסיעודיים שמצריכים אשפוז לבין אלו שניתן לקבל בבית. ישנם שירותים שמתמחים במתן טיפולי סיעוד בהתאמה אישית. כך שעבור כל לקוח שזקוק לטיפול סיעודי מותאמת חבילת השירות האופטימאלית עבורו. כמובן שככל שמדובר בספק שירות מקצועי יותר, כך גזרת הפעילות שלו רחבה יותר. מומלץ מאוד לעדכן מבעוד מועד את פוליסת הבריאות כך שתכלול כיסוי עבור מרב הצרכים הסיעודיים.

הדברים חשובים בעיקר בימים אלו עת תוחלת החיים מתארכת מחד ומגדילה את הדרישה עבור שירותי הסיעוד המתקדמים. לגבי האופציה של טיפול סיעודי בבית הלקוח, חשוב לוודא מראש באיזה תדירות מתבצעים ביקורי הבית ומה מידת הזמינות במקרה של מקרי חירום. שכן עבור החולים הגריאטריים, זמן התגובה למקרי של מצוקה חשובים מאין כמוהם.

 

מרכזי טיפול סיעודי במרכז

במסגרת ההיערכות של ספקי הטיפול הסיעודי השונים לשינוי בצרכים של האוכלוסייה הייעודית, הורחבו ושוכללו חבילות השירות השונות.

מה שחשוב באמת בבואכם לבחור ספק עבור טיפול סיעודי מקצועי, זה לוודא שהצוותים המקצועיים אכן עברו והוסמכו כנדרש בחוק. כמו כן יש לוודא כי השירות עצמו פועל באישור של משרדי הבריאות והרווחה. ברחבי המרכז והשרון פועלים מספר מרכזים שמתמחים במתן טיפול סיעודי. הערך המוסף של מרכזי טיפול סיעודי במרכז זה הקרבה לבתי החולים. שכם במידת הצורך יש הרבה יותר זמינות ונגישות לקבלת טיפולים משלימים. לעומת זאת מרכזי טיפול סיעודי בשרון מתאפיינים במיקום גיאוגראפי שטובל בחורש ירוק ופסטוראלי. כמובן שהמיקום הקלאסי עבור מי שזקוק לטיפול סיעודי זה קרבה למרכזי רפואיים מרכזיים מחד ושלווה פסטוראלית מנגד.

טיפול סיעודי במרכז הארץ

בהיבט של האיכות, מרכזים פרטיים שמעניקים טיפול סיעודי עדיפים על פני אלו הציבוריים. בהחלט משתלם להשקיע יותר מבחינת העלות השוטפת על מנת לקבל את המענה הסיעודי מידי גורם פרטי ומקצועי.

הגם שהיחס והתנאים הנלווים לשירות הרבה יותר מפנקים ונעימים במסגרות הפרטיות. בואכם לפנול לאופציה של האשפוז הסיעודי הפרטי, חשוב לוודא כי הם פועלים תחת פיקוח של הרשויות הממונות. סוגיית הוותק והניסיון המצטבר במתן טיפים בתחום הסיעודי מהווה גם היא פרמטר חשוב בבחירת הגורם שבידיו נפקיד את גורל יקירנו

מרפסת בחדר סיעודי בבית אור

יצירת קשר

אנו נשמח להיות איתכם בקשר. רק תשאירו את הפרטים שלכם, ואנו נדאג ליצור איתכם קשר במהרה

חייגו לפרטים: 052-5222285, 077-9555355

סניף רמת אור סניף בת ים סניף בית בכפר הדרים סניף בית אהרון
077-9555355 השאירו פרטים
X