אנשים זקנים שמחים זקנים סיעודיים אחות טיפול סיעודי

שירותי סיעוד

שירותי סיעוד הם חלק חשוב מכל חברה המודרנית. לרבים מאיתנו המושג סיעוד נשמע כמו משהו רחוק ולא שייך, אבל מתישהו בחיינו נזדקק לאותם השירותים בין אם עבורנו או עבור יקירנו.

אמנם בשיח הציבורי שירותי סיעוד תמיד נדחקים לקרן זווית, אבל מדובר על חלק אינטגראלי מהחברה. שכן חברה שלא מספקת את הצרכים הסיעודיים הבסיסיים לאזרחיה אין לה זכות קיום. לצערנו, חבילת שירותי הסעד הבסיסית אינה מספיקה. לכן, חשוב להכין מבעוד מועד חלופות או תוספות שמספקים ספקי שירותי סיעוד פרטיים. על פי רוב, שירותי סיעוד פרטיים הם הרבה יותר מקצועיים ומיומנים מעמיתיהם במגזר  הציבורי. חשוב רק לוודא כי אותם גורמים שאליהם אתם פונים פועלים באישור ובסמכות של משרדי הבריאות והרווחה. לצד המסמכים שמעידים על כך ניתן לפנות ישירות לגופים הממונים על מנת לוודא את האותנטיות של האישורים.

שירותי סיעוד איכותיים

ככל שנצליח לאתר ספקים של שירותי סיעוד איכותיים יותר, כך היקירים שלנו שזקוקים להם ייהנו יותר ויסבלו פחות.

ישנם מספר כללי אצבע שינחו אותנו יסיעו בסעדנו לאתר את שירותי הסיעוד המתאימים ביותר עבורנו. ראשית, תמיד עדיף לעמוד בקשר עם רשת מקצועית שמתפעלת מספר תחנות בפריסה גיאוגראפית רחבה. ברוב המקרים מיקום באזור המרכז או השרון יהווה פיתרון נוח עבור הקרובים של המאושפזים שירצו לבוא ולבקרם מכל רחבי הארץ. כמו כן יש לוודא כי הצוות המקצועי עבר הכשרה הולמת בתחום הסיעוד. אלמנט נוסף שחשוב לוודא זה הקרבה והנגישות למרכזי הרפואה הכללית שמעניקים שירותים משלימים לשירותי הסיעוד.

חדר סיעודי בבית אור

איתור שירותי סיעוד

בשנים האחרונות, עקב הגדילה בביקוש עבור שירותי סיעוד מתקדמים, צצו לא מעט גורמים פרטיים שמציעים אותם.

אלא שלצערנו יש לא מעט פעמים פערים בין מה שרצוי לבין מה שמצוי. שכן לא מעט ספקים מציגים חזות של שירות מקצועי ואיכותי אבל בפועל מתקשים לספק אותו. חשוב מאוד לבדוק לעומק לגבי כל ספק של שירותי סיעוד שהוא אכן מעניק את מה שהוא מציע.

מומלץ מאוד לבצע ביקורים במחלקות האשפוז השונות על נמת לבוא במגע עם המאושפזים השונים. דרך טובה לאתר שירותי סיעוד שיתאימו לצריכם או לצרכי יקיריכם זה להכין מראש חבילת דרישות שחשובות והכרחיות עבורכם. כמו בכל מיני תחומים אחרים בתחום הרפואה, גם בתחום הסיעודי ישנם גופים שונים שמתמחים בנישות שונות. לעיתים עדיף להתאשפז במקום שמרוחק יותר מסביבת המגורים הטבעית ולו בלבד שתקבלו את המענה המקצועי ההולם ביותר עבורכם או יקירכם.
בנוסף יש לבדוק כי יש את כל המיכשור הנכון והאבזרים הנלווים כגון כסא גלגלים.

יצירת קשר

אנו נשמח להיות איתכם בקשר. רק תשאירו את הפרטים שלכם, ואנו נדאג ליצור איתכם קשר במהרה

חייגו לפרטים: 052-5222285, 077-9555355

סניף רמת אור סניף בת ים סניף בית בכפר הדרים סניף בית אהרון
077-9555355 השאירו פרטים
X